Máte záujem ?

Ak Vás zaujala vybraná realita, kliknutím na odkaz "mám záujem" v tabulke základných informácií o realite, sa dostanete na kontaktný formulár.

Odoslanie vyplneného formulára zaeviduje Vášu požiadavku a naša kancelária sa s Vami spojí a bude informovať o ďalšom postupe.

Galéria fotografií ?

V prípade, že má realita viacero fotografií, po kliknutí na ľubovolný náhľad fotografie sa Vám otvorí defilé zväčšených fotografií.

Medzi fotografiami sa môžete pohybovať pomocou odkazov "Nasledujúca" a "Predchádzajúca". Galéria sa zatvorí po kliknutí na odkaz "Zatvoriť", alebo po stlačení klávesy "Esc".

Detail reality: Drevenica a záhradný domček

Kategória:Predaj
Názov:Drevenica a záhradný domček
Adresa:Čadca
Rozloha:1 186 m2
Pridané:12.08.2016
Cena:70 000,00 €
mám záujem
Popis:
Ponúkame Vám na predaj drevenicu a murovaný záhradný domček v tichej a pokojnej lokalite na okraji mesta Čadca. Obidve nehnuteľnosti sa nachádzajú na spoločnom pozemku o výmere 1186 m2. Majú obnovený náter strechy a drevenica ma tiež obnovený náter drevených častí. Každý dom má svoj vlastný plynový kotol, v drevenici je umiestnená pec na pevné palivo a obe nehnuteľnosti sú napojené na novovybudovanú čističku odpadových vôd. Drevenica o úžitkovej ploche 50m2 je čiastočne podpivničená a nachádza sa v nej chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC a spálňa. Za dreveničkou sa nachádza kôlňa. Záhradný domček je murovaný o úžitkovej ploche 32m2 a nachádza sa tam vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC a obývačka. Oba objekty sú napojené na všetky inžinierske siete. K domom vedie celoročne udržiavaná asfaltová cesta. Toto krásne slnečné miesto. je vhodné nielen na rekreáciu ale i na celoročné bývanie. Cena: 70000,-Eur