Máte záujem ?

Ak Vás zaujala vybraná realita, kliknutím na odkaz "mám záujem" v tabulke základných informácií o realite, sa dostanete na kontaktný formulár.

Odoslanie vyplneného formulára zaeviduje Vášu požiadavku a naša kancelária sa s Vami spojí a bude informovať o ďalšom postupe.

Galéria fotografií ?

V prípade, že má realita viacero fotografií, po kliknutí na ľubovolný náhľad fotografie sa Vám otvorí defilé zväčšených fotografií.

Medzi fotografiami sa môžete pohybovať pomocou odkazov "Nasledujúca" a "Predchádzajúca". Galéria sa zatvorí po kliknutí na odkaz "Zatvoriť", alebo po stlačení klávesy "Esc".

Detail reality: Vínna pivnica

Kategória:Predaj
Názov:Vínna pivnica
Adresa:Hontianske Nemce
Rozloha:72 m2
Pridané:29.08.2016
Cena:29 900,00 €
mám záujem
Popis:
Ponúkame Vám na predaj vínnu pivnicu v obci Hontianske Nemce v časti vinice o rozlohe 6x12 m. Nachádza sa v pivnici rodinného domu. Na prízemí sa nachádzajú dve veľké obytné miestnosti, balkón a schody do podkrovia. Podkrovie je zatiaľ neprerobené, s možnosťou dorobenia dvoch podkrovných izieb. Pod pivnicou sa nachádza vinohrad o rozmeroch 10x180 m. Vedľa pivnice je ovocný sad. Pivnica je dostupná po miestnej asfaltovej komunikácií a má predzáhradku na ktorej je možnosť pristavenia nehnuteľnosti, napr. garáže. Vínna pivnica má k dispozícií vodu i elektrinu. Na prízemí sa nachádza miestnosť na dorábanie vína o rozmeroch 6x6 m a následne sa vchádza do pivnice vysekanej do tufovej skaly o rozmeroch 4x4 m. Cena: 29900,- Eur