Máte záujem ?

Ak Vás zaujala vybraná realita, kliknutím na odkaz "mám záujem" v tabulke základných informácií o realite, sa dostanete na kontaktný formulár.

Odoslanie vyplneného formulára zaeviduje Vášu požiadavku a naša kancelária sa s Vami spojí a bude informovať o ďalšom postupe.

Galéria fotografií ?

V prípade, že má realita viacero fotografií, po kliknutí na ľubovolný náhľad fotografie sa Vám otvorí defilé zväčšených fotografií.

Medzi fotografiami sa môžete pohybovať pomocou odkazov "Nasledujúca" a "Predchádzajúca". Galéria sa zatvorí po kliknutí na odkaz "Zatvoriť", alebo po stlačení klávesy "Esc".

Detail reality: RD Zákopčie

Kategória:Kúpa > Rodinné domy
Názov:RD Zákopčie
Adresa:Zákopčie
Rozloha:120 m2
Pridané:03.07.2017
Cena:86 000,00 €
mám záujem
Popis:
RD sa nachádza v obci Zákopčie vedľa miestnej komunikácie v smere Čadca- Zákopčie u Rulcov. Jedná sa o RD, ktorý je celý podpivničený. V RD sú 2 samostatné bytové jednotky na prízemí a na 1.poschodí. Vedľa RD sa nachádza garáž. K dispozícii je vlastná studňa. Možnosť zriadiť prípojku na obecný vodovod. Vykurovanie pevným palivom. Možnosť zriadenia plynofikácie, pričom prípojka plynu sa nachádza 20m od RD. Vedľa RD je rozsiahla záhrada o výmere 2900 m2 s možnosťou odpredaja podielov na ďalších pozemkoch, v prípade hospodárenia. RD je udržiavaný, poslednú zimnú sezonu vykurovaný a ihneď pripravený na bývanie.
RD